UTYLIZACJA PODKŁADÓW KOLEJOWYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacja podkładów kolejowych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

KALKULATOR KOSZTÓW UTYLIZACJI ODPADÓW

Odbiór i utylizacja podkładów kolejowych

Odnawianie i modernizowanie torowisk wiąże się z powstawaniem dużej ilości odpadów. Utylizacja podkładów kolejowych powinna się jednak odbywać w odpowiednich warunkach. Do ich impregnacji są używane substancje toksyczne dla człowieka, takie jak rakotwórczy kreozot, antracen czy fenantren, są zatem traktowane jako odpady niebezpieczne. W związku z tym oddanie do recyklingu podkładów kolejowych nie jest niestety możliwe. Utylizację drewna pochodzącego z torowisk kolejowych należy oddać w ręce specjalistów. Zwróć się do nas, a my dokonamy błyskawicznej wyceny, proponując najkorzystniejszą cenę w Polsce.

Utylizacja podkładów kolejowych z CDSRecycling

Odbiór i utylizacja odpadów drewnianych to odpowiedzialne zadanie, które powinno odbywać się w specjalnie dostosowanych warunkach. Dlatego zwróć się do nas. Mamy wszystkie niezbędne koncesje oraz pozwolenie na transport odpadów niebezpiecznych. Możesz mieć także pewność, że działamy w pełni legalnie.

Dobrze rozumiemy, że odbiór podkładów kolejowych do utylizacji nie może być odkładany w czasie. Dlatego przyjedziemy do Ciebie nawet w ciągu 48 godzin. Wypełnij nasz krótki formularz i umów się na odbiór odpadów w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Odbiór podkładów kolejowych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów