UTYLIZACJA SORBENTÓW

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją sorbentów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Utylizacja sorbentów

Stosowanie sorbentów w różnych postaciach znajduje swoje zastosowanie w likwidacji różnego rodzaju niebezpiecznych wylewów płynnych. Pomaga dokładnie oczyścić dany teren nie zostawiając skutków ubocznych.

Jednym z podstawowych odpadów stosowanych w procesie produkcji paliw alternatywnych z odpadów, są odpady czyściw, sorbentów oraz materiałów filtracyjnych.

Odbieramy odpady w postaci:

  • zabrudzonych szmat
  • filtrów z klimatyzacji
  • filtrów samochodowych
  • filtrów i materiałów filtracyjnych powstających na różnych etapach produkcji
  • ziem okrzemkowych
  • ubrań i obuwia roboczego
  • masek filrtacyjnych

Najczęściej stosowane kody odpadów:
15 02 02*, 15 02 03

Zużyty sorbent nie wolno wyrzucać do pojemnika na odpady komunalne, po absorpcji wszelkiego rodzaju płynów zaliczany on jest do odpadów niebezpiecznych.

Po wykorzystaniu sorbentu należy przygotować go do transportu.

 

 

Utylizacja sorbentów

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację sorbentów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysonujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów i zachęcamy naszych klientów do udziału w ich ważeniu.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta: odbiór odpadów chemicznych, odbiór odpadów przemysłowych, odbiór odpadów budowlanychodbiór odpadów medycznychodbiór odpadów tekstylnychodbiór odpadów niebezpiecznychodbiór odpadów spożywczychutylizacja papyutylizacja wełny mineralnejutylizacja śmieci, utylizacja tworzyw sztucznych, utylizacja opakowań, utylizacja sorbentów.

Darmowa wycena odpadów