UTYLIZACJA ODPADÓW SPOŻYWCZYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przekazywanych nam przez Klientów.

Odbiór i utylizacja odpadów spożywczych

Odpady spożywcze w postaci przeterminowanych produktów, pozostałości gastronomicznych, wycofanych ze sprzedaży partii towarów oraz pozostałości poprodukcyjnych stanowią grupę, która ze względu na swoje właściwości (procesy fermentacji oraz rozwój drobnoustrojów i bakterii) musi być odpowiednio zagospodarowane.

W świetle obowiązujących w Polsce przepisów obowiązek utylizacji odpadów spożywczych spoczywa na każdym przedsiębiorcy zaangażowanym w łańcuch jego produkcji lub dystrybucji. Przepisów muszą więc przestrzegać zarówno producenci, jak i firmy zajmujące się handlem artykułami spożywczymi. Utylizacja odpadów spożywczych dotyczy także branży gastronomicznej, czyli restauracji, pubów i kawiarni. Prawem objęte są również zakłady produkcji mięs i wędlin oraz fermy drobiu. Należy podkreślić, że obecne przepisy dotyczą nie tylko odpadów spożywczych, które powstają w trakcie przygotowywania żywności i dań, ale przedstawiają też konkretne procedury dotyczące żywności przeterminowanej.

Proponujemy kompleksową obsługę zakładów przemysłu spożywczego, piekarniczego, cukierniczego oraz logistycznego. Wystawiamy odpowiednia dokumentację, a Klienci otrzymują dostosowany do indywidualnych wymagań pakiet świadczeń obejmujący:

  • fachową poradę o tym jak właściwie zagospodarować odpady,
  • dobranie właściwego systemu odbioru,
  • ustalenie optymalnej częstotliwości wywozu.

Odbiór odpadów spożywczych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysonujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów i zachęcamy naszych klientów do udziału w ich ważeniu.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów