UTYLIZACJA ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przemysłowych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych

Profesjonalna utylizacja odpadów przemysłowych jest konieczna niemal w każdej branży. Są to odpady powstające w toku działalności gospodarczej, częściowo nie do uniknięcia. Wytwarzają je nie tylko fabryki, ale również szpitale, magazyny, warsztaty samochodowe czy zakłady budowlane. W Polsce stanowią ponad 90% całkowitej ilości wytwarzanych odpadów.

Odpady przemysłowe stanowią bardzo duże zagrożenie dla środowiska – jego hydrosfery, biosfery i atmosfery. Zasadniczo niebezpieczeństwa występują we wszystkich fazach gospodarki odpadami, tj. w czasie wytwarzania i gromadzenia, transportu, utylizacji i unieszkodliwiania, jak również w czasie ich składowania.

Utylizacja czyściwa

Odpady przemysłowe wytwarzane w zakładach pracy to m.in.: zaolejone czyściwo i płyny szlifierskie, sprzęt elektroniczny, monitory, komputery, zużyte źródła światła zawierające rtęć, odpady z warsztatów samochodowych, zużyte akumulatory, przeterminowana żywność, odpady produkcyjne, odpady tworzyw sztucznych, odpady z przetwórstwa żywności i żywność przeterminowana, olej i odpady ropopochodne, sprzęt AGD i urządzenia chłodnicze, inne odpady przekazywane na zlecenie wytwarzającego.

WYWÓZ ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę odbioru odpadów przemysłowych.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz transport odpadów przemysłowych.

Odbiór odpadów przemysłowych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów przemysłowych.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór i utylizacja odpadów. Nasz zakład utylizacji odpadów przemysłowych dysponuje własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Darmowa wycena odpadów