UTYLIZACJA ODPADÓW BUDOWLANYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów budowlanych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów budowlanych

Interesuje Cię odbiór odpadów budowlanych? Jesteś we właściwym miejscu. Wypełnij nasz formularz, a my zajmiemy się wywozem i utylizacją nawet w 48 godzin.

Odpady pochodzące z budowy i remontów stanowią średnio 30 proc. masy odpadów wytwarzanych w Europie.

Do grupy odpadów budowlanych należą śmieci powstające przy budowie domu, wykonywaniu prac remontowo-wykończeniowych, demontażu instalacji, ocieplaniu budynków czy burzeniu ścianek. Zaliczamy do nich np. resztki glazury i terakoty, gruz betonowy, ceramiczny oraz ceglany, pozostałości tapet, paneli podłogowych, wykładzin, resztki płyt gipsowo-kartonowych, styropian i wiele innych. Odpady budowlane możemy podzielić na dwie podstawowe grupy – nadające się do recyklingu oraz śmieci, które stanowią potencjalne zagrożenie dla środowiska i nie mogą być przetworzone w celu ponownego wykorzystania. Dlatego tak ważna jest szybka utylizacja odpadów budowlanych.

Odpadów często jest więcej, niż się spodziewamy, dlatego tak ważnym elementem wszystkich prac jest ich wywóz. W katalogu odpadów ta grupa występuje pod następującymi kodami:

17 01 01 – odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów np. posadzki betonowe, beton;
17 01 02 – gruz ceglany np. cegły, pustaki, cement;
17 01 03 – odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia np. wanny, zlewy, płytki ceramiczne;
17 01 80 – usunięte tynki, tapety, okleiny itp.;
17 02 01 – drewno np. belki, konstrukcje drewniane, deski, boazeria, panele, drzwi;
17 02 02 – szkło np. szyby;
17 02 03 – tworzywa sztuczne np. rynny z PCV, rury wodociągowe i kanalizacyjne, ramy okienne z PCV;
17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03;
17 06 04 – materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03.

Odbiór odpadów budowlanych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę utylizacji materiałów budowlanych.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają, możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację, recycling oraz transport odpadów budowlanych.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór oraz utylizacja odpadów. Dysonujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów i zachęcamy naszych klientów do udziału w ich ważeniu.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów