UTYLIZACJA ODPADÓW TEKSTYLNYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów tekstylnych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów tekstylnych

Interesuje Cię niedroga utylizacja odpadów tekstylnych? Świetnie trafiłeś/aś. Nasza firma od lat specjalizuje się w wywozie i recyklingu śmieci. Wypełnij krótki formularz i umów się na odbiór odpadów ze szwalni i innych zakładów. Zajmiemy się odbiorem i utylizacją tekstyliów nawet w 48 godzin.

Do tekstyliów zalicza się wszelkie rzeczy wykonane z tkaniny lub dzianiny, bez względu na to, czy są pochodzenia naturalnego, czy sztucznego. Odpady tekstylne to najczęściej ubrania, ale również zasłony, pościel, ręczniki i firany.

Obsługujemy głównie zakłady produkcji odzieży, szwalnie oraz wszystkie inne firmy działające w branży tekstylno-włókienniczej. Zajmujemy się odbiorem odpadów tekstylnych w każdej postaci – wytworzone z materiałów syntetycznych, jak również naturalnych. Posiadamy uprawnienia do wystawiania dokumentacji odpadowej.

Odbiór odpadów tekstylnych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę odbioru i recyklingu tkanin.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów tekstylnych.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysonujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów i zachęcamy naszych klientów do udziału w ich ważeniu.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów