UTYLIZACJA ODPADÓW WROCŁAW

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów Wrocław

Poszukujesz rzetelnego partnera świadczącego usługi utylizacji śmieci? CDSRecycling oferuje odbiór odpadów z Wrocławia i okolic! Nasz zakład przeprowadzi zbiórkę, segregację i odzysk materiałów nadających się do powtórnego użycia. Naszą specjalizacją jest też transport odpadów, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas oraz obniżyć koszty utylizacji.

Dlaczego warto wybrać CDSRecycling?

Nasza firma obsługuje zakłady produkcyjne, hurtownie, instytuty badawcze i pośredników obrotu odpadami. Oferujemy odbiór śmieci z firm z terenu Wrocławia, przestrzegając norm i przepisów środowiskowych w tym zakresie. Wszystkie odpady odpowiednio segregujemy, odzyskujemy metale szlachetne z urządzeń elektronicznych i katalizatorów, a surowce wtórne poddajemy recyclingowi. Dbamy o jakość oferowanych usług, dlatego wszystkie działania wykonujemy legalnie, na podstawie stosownych zezwoleń. Dzięki temu Klient ma pewność, że odpady przetwarzane są we właściwy i zgodny z prawem sposób.

Utylizacja odpadów Wrocław

Odbiór odpadów możliwy jest po wcześniejszym kontakcie i przekazaniu informacji co do ilości oraz rodzaju śmieci. W naszym zakładzie możliwa jest:

Zawsze dbamy o to, aby proces utylizacji odbywał się w sposób bezpieczny i efektywny. Nasza firma posiada zaawansowane systemy oraz procedury, które umożliwiają nam skuteczną segregację i przetwarzanie różnych rodzajów odpadów z poszanowaniem środowiska. Ponieważ stawiamy na bezpieczny transport, dysponujemy również nowoczesną flotą pojazdów, które niezbędne są do przewozu niebezpiecznych materiałów. Jednym słowem staramy się sprostać wszelkim wymaganiom klientów w zakresie utylizacji odpadów. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na konsultację!

Darmowa wycena odpadów