UTYLIZACJA STYROPIANU

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja styropianu

Choć utylizacja styropianu może wydawać się na pierwszy rzut oka nieskomplikowana, nie każdy wie, że ten odpad dzieli się na dwa rodzaje – spożywczy i budowlany. Styropian opakowaniowy to ten, który służy do pakowania sprzętów AGD czy dań na wynos. Jeśli jest czysty, należy wrzucić go do kontenera na plastik i metal, a jeśli brudny – do kontenera na odpady zmieszane. Wywóz styropianu budowlanego jest nieco bardziej problematyczny. Jest to odpad budowlany (podobnie jak gruz czy pozostałości tynku), więc nie można go wrzucić do pojemników na śmieci komunalne. Jego transport i utylizacja musi odbywać się w zgodzie z zasadami obowiązującymi w naszym kraju.

Nie musisz jednak pozostawać z tym sam(a). Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie internetowej i podaj nam, jaki rodzaj i ilość odpadów potrzebujesz zutylizować, a my odbierzemy je w ciągu 48 godzin. Mamy najniższe ceny na rynku! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Odbiór styropianu

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę odbioru gruzu.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają, możemy zaproponować najniższy koszt utylizacji styropianu.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawna i terminowa utylizacja odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także odbiór odpadów styropianowych. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów