UTYLIZACJA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją sprzętu elektronicznego przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

KALKULATOR KOSZTÓW UTYLIZACJI ODPADÓW

Odbiór i utylizacja sprzętu elektronicznego

Coraz ważniejszym tematem staje się obecnie utylizacja sprzętu elektronicznego. Współczesne rozwiązania technologiczne w tym zakresie pojawiają się niemal nieustannie — wiele z nich potrafi zaskakiwać. Zgodnie z prawem elektrośmieci nie można wyrzucać do standardowych koszy na śmieci, z jakimi mamy do czynienia np. w gospodarstwach domowych. Pojawia się wobec tego ważne pytanie — co z nimi robić?

Utylizacja elektroniki — to nasza specjalność!

Utylizacja odpadów elektronicznych wiąże się z koniecznością spełnienia rygorystycznych zasad. Polskie społeczeństwo dopiero uczy się właściwego postępowania z odpadami tego typu, dlatego zużyty sprzęt elektroniczny często jest przechowywany lub oddawany w niewłaściwy sposób.

Stare urządzenia z czasem mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego powinniśmy zadbać o recykling sprzętu elektronicznego. Jak to zrobić?

Utylizacja sprzętu komputerowego

Zastanów się, czy w Twoim domu znajdują się stare i niepotrzebne urządzenia oraz czy niezbędna jest utylizacja odpadów elektronicznych. Jeśli tak, koniecznie skontaktuj się z nami, a na pewno zajmiemy się tym w pełni profesjonalnie.

Utylizacja sprzętu elektronicznego w firmie również stanowi konieczność. Nie powinno się go przechowywać. Jeśli więc masz stare telefony, komputery, zepsute drukarki, czy inne urządzenia, zadbaj o ich selektywny zbiór oraz utylizację lub odzysk. Postaw na profesjonalistów i powierz to zadanie naszej firmie.

Utylizacja sprzętu AGD

Obsługujemy zarówno gastronomię, jak i prywatne gospodarstwa domowe. Zabierzemy zbędne urządzenia. Dbamy o prawidłową i zgodną z prawem utylizację zużytego sprzętu elektronicznego. Dzięki temu nie musisz się martwić o jego ewentualny negatywny wpływ na Twoje zdrowie lub środowisko naturalne.

Utylizacja urządzeń elektronicznych w dzisiejszym świecie ma ogromne znaczenie. Otacza nas ich tak wiele, że musimy odpowiedzialnie podchodzić do śmieci, jakie się w związku z nimi pojawiają. Prawo w Polsce daje ku temu środki, bo wiele firm jest zobowiązana przyjąć od nas taki sprzęt, a ponadto za umieszczenie go w zwykłym śmietniku przydomowym może grozić wysoka kara pieniężna, co stanowi skuteczne zniechęcenie do takich praktyk.

My możemy zająć się Twoim stary sprzętem w bezpieczny sposób. Dzięki nam będziesz mieć problem z głowy i unikniesz przechowywania w domu wielu niepotrzebnych rzeczy. To może być proste.

Recykling — co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Zajmujemy się szeroko pojętym recyklingiem i utylizacją. Poza elektroniką w naszej ofercie znajdują się również:

Odbiór sprzętu elektronicznego

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

Wyróżnia nas

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów