UTYLIZACJA FARB I LAKIERÓW

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją farb i lakierów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

KALKULATOR KOSZTÓW UTYLIZACJI ODPADÓW

Odbiór i utylizacja farb i lakierów

W przedsiębiorstwach z różnych branż niezwykle istotna jest poprawna utylizacja farb. Bez względu na to, jak dużej ilości odpadów chcesz się pozbyć (nie ma znaczenia, czy jest to kilka palet farby, czy resztki na dnie puszki, które zostały po malowaniu), nie możesz wrzucić ich do kontenera na odpady zmieszane. Związki chemiczne, które się w nich znajdują, mogą być groźne dla środowiska, dlatego nie powinny mieć kontaktu z wodą gruntową ani glebą. Z tego względu farby traktowane są jako odpady niebezpieczne, które wymagają specjalnego traktowania. Skontaktuj się więc z nami i powierz utylizację farb i lakierów profesjonalistom.

Utylizacja farb i lakierów z CDSRecycling

CDSRecycling świadczy najtańszy wywóz do utylizacji farb proszkowych i odpadów lakierniczych. Oferujemy szybką wycenę i odbiór odpadów (nawet do 48 godzin). Sami przyjedziemy pod Twój adres i bezpiecznie odbierzemy resztki farb i lakierów.

Działamy w pełni legalnie i posiadamy wszystkie wymagane koncesje oraz pozwolenie na transport odpadów niebezpiecznych. Możesz więc spokojnie powierzyć nam utylizację odpadów farb proszkowych, lakierów oraz innych substancji kwalifikowanych jako ADR. Skontaktuj się z nami przez nasz formularz i umów się na odbiór odpadów w dogodnym dla siebie terminie, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Odbiór farb i lakierów

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

Wyróżnia nas

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów