UTYLIZACJA WEŁNY MINERALNEJ

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Utylizacja wełny mineralnej

Interesuje Cię utylizacja wełny mineralnej? Jesteś we właściwym miejscu! Wełna mineralna to doskonały materiał izolacyjny wykorzystywany do ocieplania dachów lub wykonywania izolacji akustycznej, ponadto charakteryzuje się także właściwościami przeciwogniowymi. Jej kod odpadu to 17 06 04.

Wełna mineralna należy do grupy odpadów specjalnych, których sposób składowania i odbierania wymaga spełnienia szczególnych warunków. Zabroniony jest wywóz wełny mineralnej do zmieszanych odpadów komunalnych, gdyż jest to materiał niebezpieczny dla środowiska. Choć powszechnie używa się go do termoizolacji budynków mieszkalnych, jednak jego utylizacja powoduje wydzielanie toksycznych substancji.

Niewłaściwe składowanie wełny mineralnej jest niebezpieczne dla środowiska. Może powodować np. zanieczyszczenie i degradację gleby. W przypadku przenikania niebezpiecznych środków do wód gruntowych i powietrza może stanowić zagrożenie także dla ludzi.

Nasi klienci

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważna jest sprawna utylizacja odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie recyclingu wełny mineralnej.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta: odbiór i utylizacja odpadów chemicznych, odbiór i utylizacja odpadów przemysłowych, odbiór i utylizacja odpadów budowlanych, odbiór i utylizacja odpadów tekstylnych, odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych, odbiór odpadów spożywczych, utylizacja papy, utylizacja wełny mineralnej, utylizacja śmieci, utylizacja tworzyw sztucznych, utylizacja opakowań, utylizacja sorbentów.

Darmowa wycena odpadów