UTYLIZACJA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów niebezpiecznych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych

Szybka utylizacja odpadów niebezpiecznych jest kluczowa w wielu branżach — nie tylko chemicznej. Odpadem niebezpiecznym określany jest każdy odpad pochodzący z gospodarczej lub bytowej działalności człowieka (gaz, ciecz, ciało stałe), który ze względu na swe właściwości i skład chemiczny stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt, a także środowiska naturalnego. Odpady niebezpieczne mogą powstawać jako produkty uboczne procesów technologicznych, mogą także stanowić pozostałości substancji używanych w tychże procesach (np. odczynniki), Odpady niebezpieczne to również skażone urządzenia oraz sprzęt pozostały po działalności wytwórczej lub wykorzystywany w procesie unieszkodliwiania substancji toksycznych.

Głównymi źródłami odpadów niebezpiecznych są:

 • odpady medyczne i weterynaryjne;
 • środki farmaceutyczne, leki i związki stosowane w medycynie i weterynarii;
 • biocydy i środki fitofarmaceutyczne;
 • pozostałości tuszów, barwników, pigmentów, farb, lakierów i pokostów;
 • pozostałości rozpuszczalników;
 • pozostałości żywic, lateksu, plastyfikatorów, klejów, spoiw oraz środków do impregnacji i konserwacji drewna;
 • oleje mineralne i substancje oleiste;
 • materiały smoliste powstające w procesach rafinacji, destylacji lub innej obróbki pirolitycznej (np. pozostałości podestylacyjne);
 • pozostałości laboratoryjne;
 • środki pirotechniczne i inne materiały wybuchowe;
 • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
 • zużyte baterie, akumulatory i inne ogniwa elektryczne.

Odbiór i transport odpadów niebezpiecznych powinny odbywać się w specjalnie do tego celu przygotowanych kontenerach na śmieci.

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę wywozu odpadów niebezpiecznych.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają, możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów niebezpiecznych.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważna jest sprawna i terminowa utylizacja odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów i zachęcamy naszych klientów do udziału w ich ważeniu.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

Nasza oferta:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów