UTYLIZACJA ODPADÓW CHEMICZNYCH

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów chemicznych przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja odpadów chemicznych

Efektywna utylizacja odpadów chemicznych to jedna z kluczowych kwestii w firmach i gospodarstwach domowych. Jest to szczególnie niebezpieczna grupa odpadów, która może wykazywać właściwości palne, wybuchowe, toksyczne, żrące czy trujące. Dlatego też utylizacja odpadów chemicznych wymaga szczególnej ostrożności, prawidłowego transportu i skrupulatnej kontroli. Same odpady najczęściej występują w postaci płynnej lub sypkiej.

Odpady chemiczne, które przyjmujemy, to m.in:

  • kwasy
  • rozpuszczalniki
  • popłuczyny
  • kleje
  • żywice
  • środki ochrony roślin
  • farby
  • itp.

ODBIÓR ODPADÓW CHEMICZNYCH

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę utylizacji chemikaliów.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają, możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz odbiór odpadów chemicznych.

Odbiór odpadów chemicznych

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów chemicznych.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawny i terminowy odbiór odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów