UTYLIZACJA GRUZU

Naszą misją jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii oraz naszej głębokiej znajomości problematyki ochrony środowiska, jest kluczem do redukcji uciążliwości związanych z utylizacją odpadów przekazywanych nam przez Klientów.

POZNAJ KOSZTY UTYLIZACJI
ODPADÓW NAWET W 15 MIN

Żeby zaoferować Ci nasze wsparcie, musimy najpierw dobrze zrozumieć Twoje potrzeby.

Opowiedz nam o nich wypełniając krótki formularz.

cennik utylizacji odpadów

Odbiór i utylizacja gruzu

Po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych kolejnym obowiązkiem jest wywóz gruzu. Absolutnie nie można umieszczać go w kontenerze na odpady komunalne. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jest to odpad specyficzny, który może zawierać elementy, które są potencjalnie inwazyjne dla środowiska. Nieprawidłowy wywóz może nie tylko sprawiać zagrożenie dla natury, lecz także skutkować nałożeniem kary pieniężnej. Co więcej, część odpadów, których chcesz się pozbyć, może znaleźć inne zastosowanie – na przykład w budownictwie. To dzięki prawidłowej selekcji gruzu może powstać kruszywo, które jest cennym materiałem budowlanym.

W związku z tym lepiej pozostawić jego transport i utylizację profesjonalistom, którzy mają zezwolenie na przewóz różnego typu materiałów – w tym niebezpiecznych. W związku z tym powierz odbiór gruzu nam. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Odbierzemy od Ciebie odpady w ciągu 48 godzin i odpowiedzialnie zajmiemy się transportem gruzu. Ocenimy także, jaka część przekazanych nam odpadów nadaje się do recyklingu.

Odbiór gruzu

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę utylizacji gruzu.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają, możemy zaproponować najlepsze stawki za wywóz i utylizację gruzu.

Średnie i duże zakłady produkcyjne

Dystrybutorzy
i hurtownicy

Pośrednicy w obrocie odpadami

Instytuty badawczo – produkcyjne

WYRÓŻNIA NAS

Szybkość
Doskonale wiemy, jak ważny jest sprawna i terminowa utylizacja odpadów. Dysponujemy własnym transportem, a także doświadczonymi kierowcami, dlatego możesz być pewny, że Cię nie zawiedziemy.

Uczciwość
W naszej pracy stawiamy na pełną transparentność – rzetelnie wyceniamy koszty utylizacji przekazywanych nam odpadów.

Pełna legalność
Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także wywóz gruzu budowlanego. Dzięki temu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć dla Ciebie usługi w zakresie ochrony środowiska.

Zaangażowanie
Wyróżnia nas komunikatywność i realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, z jakimi mierzą się nasi Klienci. Chętnie podpowiemy Ci, jak najszybciej i najtaniej pozbyć się konkretnych odpadów.

W naszej ofercie znajduje się:

Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena odpadów