ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

ZOSTAŃ PARTNEREM CDSRecycling I PATRZ, JAK ROSNĄ TWOJE DOCHODY!

Jeżeli współpracujesz z firmami, w których generowane są odpady, a jednocześnie szukasz bezpiecznego sposobu na zdywersyfikowanie Twoich przychodów – doskonale trafiłeś! Nasz Program Partnerski kierujemy do firm i osób, które mają doświadczenie w branżach produkcyjnych, doradztwie środowiskowym lub szeroko pojętym pośrednictwie handlowym. Zwiększ swoje zyski z solidnym partnerem. Z naszym wsparciem to możliwe – dołącz do nas i polecaj usługi CDSRecycling!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Bycie Partnerem CDSRecycling to nie tylko możliwość znaczącego zwiększenia Twoich zysków zachowując dotychczasową działalność, ale także wsparcie merytoryczne, szkolenia i dostęp do naszego unikalnego know-how, które pozwoliło nam zostać liderem w branży odpadów. Dzięki autorskiej ścieżce szybkiego wdrażania Partnerów, przygodę z naszym programem będziesz mógł zacząć już po kilku dniach!

Zarabiaj stałą prowizję

Poleć nas w firmie, z którą współpracujesz i zarabiaj ustalony procent prowizji przez cały okres obowiązywania jej umowy z CDSRecycling – całą resztą zajmiemy się my. Wypłaty będziesz otrzymywał automatycznie co miesiąc.

Szkolenia i materiały edukacyjne

Zostając naszym Partnerem, na start otrzymasz materiały edukacyjne oraz szkolenia w przystępnej formie, dzięki czemu szybko osiągniesz ekspercki poziom w rozmowie o utylizacji odpadów. Najpierw chcemy Cię doskonale przygotować.

Dedykowany opiekun Partnera

Przydzielimy Ci opiekuna merytorycznego, który będzie dla Ciebie bieżącym wsparciem i udzieli mnóstwa praktycznych wskazówek oraz porad, jak rekomendować nasze usługi. Zaopiekujemy się Tobą.

Zostań naszym Partnerem
w 5 prostych krokach

  1. Rejestrujesz się w naszym systemie
  2. Twój opiekun kontaktuje się z Tobą
  3. Identyfikujemy Twoje możliwości i kwalifikujemy do programu
  4. Wysyłamy Ci materiały szkoleniowe
  5. Zostajesz naszym Partnerem i zaczynasz zarabiać

ZAŁÓŻ SWOJE KONTO PARTNERA
CDSRecycling

ZOSTAŃ PARTNEREM CDSRecycling

Wypełnij krótki formularz i zarejestruj swoje konto

O nas

Jesteśmy CDSRecycling – firmą specjalizującą się w zbieraniu, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów przemysłowych. Naszym celem jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Każdego dnia konsekwetnie dążymy do tego celu, korzystając z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie ochrony środowiska oraz automatyzacji obsługi Klientów.

FAQ (pytania i odpowiedzi)

Nie narzucamy konkretnych wymagań dla firm oraz osób, które chcą dołączyć do naszego programu partnerskiego, jednak o tym czy kandydat zostanie zakwalifikowany, będzie decydował jego potencjał i kontakty w przedsiębiorstwach generujących odpady. Nasz przedstawiciel omówi z Tobą wszystkie szczegóły współpracy podczas pierwszej rozmowy.

Nasi najlepsi agenci zarabiają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, ale tak naprawdę wszystko zależy od Twoich umiejętności oraz kontaktów w zakładach produkcyjnych, którymi dysponujesz. W ramach programu partnerskiego CDSRecycling wypłacimy Ci ustalony procent od obrotu netto, który wygeneruje dla nas Klient, którego nam poleciłeś. Jeżeli Klient będzie na stałe zlecał nam odbiór odpadów, otrzymasz swoje wynagrodzenie za każdym razem, kiedy zrealizujemy transport. Więcej szczegółów otrzymasz od naszego przedstawiciela.

Nie, w ramach naszego programu partnerskiego współpracujemy również z osobami fizycznymi, które pracują lub posiadają istotne kontakty w zakładach produkcyjnych generujących odpady. Chcąc zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo, podpisujemy umowy cywilnoprawne, które będą chroniły Twój interes. Jesteśmy w 100 proc. transparentni.

Co miesiąc otrzymasz zestawienie transakcji wygenerowanych przez Klienta, któremu poleciłeś nasze usługi. Na tej podstawie do 20 dnia każdego miesiąca przelejemy środki na wskazane konto.

Twoim jedynym zadaniem będzie polecenie nas w zakładzie produkcyjnych, dla którego pracujesz – resztą zajmiemy się my, tak byś mógł cieszyć się z dodatowego źródła dochodów, nie ponosząc jednocześnie żadnego ryzyka.

Oczywiście, jeżeli zakwalifikujemy Cię do naszego programu, cyklicznie otrzymasz materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci sprawnie poruszać się w obszarze gospodarki odpadami. Dodatkowo, przydzielimy Ci także opiekuna, który odpowie na każde Twoje pytanie i będzie Cię na bieżąco wspierał naszym know-how, tak abyś na pewno osiagnął z nami sukces.