ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

ZOSTAŃ PARTNEREM CDSRecycling I PATRZ, JAK ROSNĄ TWOJE DOCHODY!

Jeżeli pracujesz w firmie generującej odpady, a jednocześnie szukasz sposobu, aby łatwo dorobić do swojej pensji – doskonale trafiłeś! Nasz Program Partnerski kierujemy do osób, które mają doświadczenie w branżach produkcyjnych, posiadają dobre rozeznanie w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, dla którego pracują oraz chciałyby zacząć zarabiać więcej. Z naszym wsparciem to możliwe – dołącz do nas i polecaj nasze usługi w swojej firmie!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Bycie Partnerem CDSRecycling to nie tylko możliwość znaczącego zwiększenia Twoich zysków zachowując dotychczasową pracę, ale także wsparcie merytoryczne, szkolenia i dostęp do naszego unikalnego know-how, które pozwoliło nam zostać liderem w branży odpadów. Dzięki autorskiej ścieżce szybkiego wdrażania Partnerów, przygodę z naszym programem będziesz mógł zacząć już po kilku dniach!

Zarabiaj stałą prowizję

Poleć nas w firmie produkcyjnej, dla której pracujesz i zarabiaj 10% prowizję przez cały okres jej współpracy z CDSRecycling – całą resztą zajmiemy się my. Wypłaty będziesz otrzymywał automatycznie co miesiąc.

Szkolenia i materiały edukacyjne

Zostając naszym Partnerem, na start otrzymasz materiały edukacyjne oraz szkolenia w przystępnej formie, dzięki czemu szybko osiągniesz ekspercki poziom w rozmowie o odpadach. Najpierw chcemy Cię doskonale przygotować.

Dedykowany opiekun Partnera

Przydzielimy Ci opiekuna merytorycznego, który będzie dla Ciebie bieżącym wsparciem i udzieli mnóstwa praktycznych wskazówek i porad, jak rekomendować nasze usługi. Zaopiekujemy się Tobą.

Zostań naszym Partnerem
w 5 prostych krokach

  1. Rejestrujesz się w naszym systemie
  2. Twój opiekun kontaktuje się z Tobą
  3. Identyfikujemy Twoje możliwości i kwalifikujemy do programu
  4. Wysyłamy Ci materiały szkoleniowe
  5. Zostajesz naszym Partnerem i zaczynasz zarabiać

ZAŁÓŻ SWOJE KONTO PARTNERA
CDSRecycling

ZOSTAŃ PARTNEREM CDSRecycling

Wypełnij krótki formularz i zarejestruj swoje konto

O nas

Jesteśmy CDSRecycling – firmą specjalizującą się w zbieraniu, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów przemysłowych. Naszym celem jest profesjonalizacja gospodarki odpadami w Polsce. Każdego dnia konsekwetnie dążymy do tego celu, korzystając z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie ochrony środowiska oraz automatyzacji obsługi Klientów.

FAQ (pytania i odpowiedzi)

Nie narzucamy konkretnych wymagań dla osób, które chcą dołączyć do naszego programu partnerskiego, jednak o tym czy kandydat zostanie zakwalifikowany, będzie decydował jego potencjał i kontakty w zakładach produkcyjnych generujących odpady. Nasz przedstawiciel omówi z Tobą wszystkie szczegóły współpracy podczas pierwszej rozmowy.

Nasi nalepsi agenci zarabiają nawet 25 000 złotych miesięcznie, ale tak naprawdę wszystko zależy od Twoich umiejętności oraz kontaktów w zakładach produkcyjnych, którymi dysponujesz. W ramach programu partnerskiego CDSRecycling wypłacimy Ci 10 proc. od zysków netto, które wygeneruje dla nas Klient, którego nam poleciłeś. Jeżeli Klient będzie na stałe zlecał nam odbiór odpadów, otrzymasz swoje wynagrodzenie za każdym razem, kiedy zrealizujemy transport. Więcej szczegółów otrzymasz od naszego przedstawiciela.

Nie, w ramach naszego programu partnerskiego współpracujemy wyłącznie z osobami fizycznymi, które pracują lub posiadają istotne kontakty w zakładach produkcyjnych generujących odpady. Chcąc zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo, podpisujemy umowy cywilnoprawne, które będą chroniły Twój interes. Jesteśmy w 100 proc. transparentni.

Co miesiąc otrzymasz zestawienie transakcji wygenerowanych przez Klienta, któremu poleciłeś nasze usługi. Na tej podstawie do 20 dnia każdego miesiąca przelejemy środki na wskazane konto.

Twoim jedynym zadaniem będzie polecenie nas w zakładzie produkcyjnych, dla którego pracujesz – resztą zajmiemy się my, tak byś mógł cieszyć się z dodatowego źródła dochodów, nie ponosząc jednocześnie żadnego ryzyka.

Oczywiście, jeżeli zakwalifikujemy Cię do naszego programu, cyklicznie otrzymasz materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci sprawnie poruszać się w obszarze gospodarki odpadami. Dodatkowo, przydzielimy Ci także opiekuna, który odpowie na każde Twoje pytanie i będzie Cię na bieżąco wspierał naszym know-how, tak abyś na pewno osiagnął z nami sukces.